header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 3 thuiswedstrijd(en) en 2 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 17 november 2018
Tijd T/U Team Tegen team
09:00 Thuis Meisjes E61 Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina ME3
09:00 Thuis Mixed F1 HCHN MIX F1
09:45 Uit Mixed E61 MHC Almelo ME2
10:00 Thuis Meisjes D1 GoorseMHC MD2
10:15 Uit Meisjes E81 GoorseMHC M8E2

Heren 1

Spelers Heren 1
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5261.jpg
Martijn de Bondt
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5211.jpg
Bart Buijtenhuijs
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5220.jpg
Ivan Eekma
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5336.jpg
Björn Geerts
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5219.jpg
Marijn Gelderblom
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5215.jpg
Christiaan Hoek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5213.jpg
Sebastiaan Hoek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5218.jpg
Corné Langbroek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5216.jpg
Dave Meier
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5207.jpg
Roy Meier
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5209.jpg
Jannick Muis
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5208.jpg
Mauritz Nijboer
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5222.jpg
Frank Nijeboer
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5217.jpg
Alwin Prenger
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5212.jpg
Karsten Roelfsema
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5270.jpg
Marijn Slaghekke
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5214.jpg
Wouter Verlaan
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5210.jpg
Wiljon de Weerd
Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Marloes Seigers
Coach Marloes Seigers
Aanvoerder Alwin Prenger
Contactpersoon Akkelien Jellema
Aankomende Speelronde
Thuis Uit Aanvang
Ares H1 Oosterbeek H1 14:45
Drienerlo H1 Arnhem H1 14:45
Hondsrug H1 Leeuwarden H1 14:30
PW H1 Hardenberg H1 14:45
Steenwijk H1 Zutphen H1 14:45
Westerduiven H1 Flevoland H1 14:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerduiven H1 9 27 9 0 0 54 11 0
2 Zutphen H1 9 21 7 0 2 28 13 0
3 Leeuwarden H1 9 20 6 2 1 38 19 0
4 Arnhem H1 9 15 5 0 4 21 21 0
5 Flevoland H1 9 15 4 3 2 27 20 0
6 Steenwijk H1 9 13 4 1 4 30 29 0
7 Ares H1 9 13 4 1 4 24 33 0
8 Oosterbeek H1 9 11 3 2 4 24 21 0
9 Drienerlo H1 9 10 3 1 5 26 29 0
10 Hondsrug H1 9 5 1 2 6 14 33 0
11 PW H1 9 4 1 1 7 8 28 0
12 Hardenberg H1 9 1 0 1 8 12 49 0
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 nov Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 14:45 uit
25 nov Steenwijk H1 14:30 thuis - Veld 1
10 mrt Mixed Hockey Club Leeuwarden H1 n.n.b thuis
17 mrt Westerduiven H1 n.n.b uit
24 mrt M.H.C. Oosterbeek H1 n.n.b thuis
31 mrt DHC Drienerlo H1 n.n.b uit
7 apr AHC Velp H1 n.n.b thuis
14 apr HC Ares H1 n.n.b uit
5 mei Flevoland H1 n.n.b thuis
12 mei Hockeyclub De Hondsrug H1 n.n.b uit
19 mei MHCZutphen H1 n.n.b thuis
26 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b thuis
2 jun Steenwijk H1 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Arnhem H1 Westerduiven H1 1-4
Zutphen H1 Hardenberg H1 4-1
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 4-4
Leeuwarden H1 Ares H1 5-2
PW H1 Hondsrug H1 1-1
Flevoland H1 Steenwijk H1 0-5
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Ares H1 PW H1 3-1
Zutphen H1 Flevoland H1 3-2
Westerduiven H1 Oosterbeek H1 4-1
Hardenberg H1 Hondsrug H1 2-2
Drienerlo H1 Leeuwarden H1 3-5
Steenwijk H1 Arnhem H1 4-5
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
PW H1 Drienerlo H1 4-3
Flevoland H1 Hardenberg H1 6-0
Arnhem H1 Zutphen H1 2-1
Leeuwarden H1 Westerduiven H1 2-4
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 4-1
Hondsrug H1 Ares H1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Flevoland H1 Arnhem H1 2-0
Drienerlo H1 Hondsrug H1 6-1
Westerduiven H1 PW H1 7-0
Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-1
Hardenberg H1 Ares H1 4-5
Steenwijk H1 Leeuwarden H1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Arnhem H1 Hardenberg H1 3-0
Oosterbeek H1 Flevoland H1 3-3
Ares H1 Drienerlo H1 1-2
Hondsrug H1 Westerduiven H1 0-5
Leeuwarden H1 Zutphen H1 4-0
PW H1 Steenwijk H1 0-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
Hardenberg H1 Drienerlo H1 2-6
Flevoland H1 Leeuwarden H1 4-4
Steenwijk H1 Hondsrug H1 5-3
Westerduiven H1 Ares H1 11-3
Zutphen H1 PW H1 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Hondsrug H1 Zutphen H1 2-6
PW H1 Flevoland H1 1-3
Drienerlo H1 Westerduiven H1 0-1
Leeuwarden H1 Arnhem H1 4-1
Ares H1 Steenwijk H1 4-2
Oosterbeek H1 Hardenberg H1 5-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Flevoland H1 Hondsrug H1 4-1
Hardenberg H1 Westerduiven H1 2-10
Zutphen H1 Ares H1 4-1
Arnhem H1 PW H1 4-1
Steenwijk H1 Drienerlo H1 5-2
Oosterbeek H1 Leeuwarden H1 2-3
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Hondsrug H1 Arnhem H1 3-2
Ares H1 Flevoland H1 3-3
PW H1 Oosterbeek H1 0-2
Zutphen H1 Drienerlo H1 6-0
Leeuwarden H1 Hardenberg H1 8-0
Westerduiven H1 Steenwijk H1 8-2