header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Heren 1

Spelers Heren 1
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5261.jpg
Martijn de Bondt
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5211.jpg
Bart Buijtenhuijs
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5220.jpg
Ivan Eekma
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5547.jpg
Björn Geerts
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5548.jpg
Mika Geerts
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5219.jpg
Marijn Gelderblom
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5213.jpg
Sebastiaan Hoek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5215.jpg
Christiaan Hoek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5218.jpg
Corné Langbroek
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5216.jpg
Dave Meier
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5207.jpg
Roy Meier
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5209.jpg
Jannick Muis
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5208.jpg
Mauritz Nijboer
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5222.jpg
Frank Nijeboer
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5217.jpg
Alwin Prenger
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5212.jpg
Karsten Roelfsema
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5270.jpg
Marijn Slaghekke
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5550.jpg
Wouter Verlaan
D:\Internet\root\www\vhosts\gzghardenberg.nl\httpdocs\files\spelerfotos\5210.jpg
Wiljon de Weerd
Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Marloes Seigers
Coach Marloes Seigers
Aanvoerder Alwin Prenger
Contactpersoon Akkelien Jellema
Aankomende Speelronde
Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 Drienerlo H1 14:45
Flevoland H1 Westerduiven H1 14:30
Leeuwarden H1 Hondsrug H1 14:45
Oosterbeek H1 Ares H1 14:30
Zutphen H1 Steenwijk H1 14:45
Stand
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Westerduiven H1 18 46 15 1 2 93 28 0
2 Leeuwarden H1 19 45 14 3 2 77 38 0
3 Flevoland H1 18 36 11 3 4 59 44 0
4 Zutphen H1 18 32 10 2 6 52 33 0
5 Arnhem H1 18 29 9 2 7 42 44 0
6 Drienerlo H1 18 25 7 4 7 57 52 0
7 Steenwijk H1 18 22 7 1 10 53 54 0
8 Oosterbeek H1 18 21 6 3 9 55 55 0
9 Ares H1 18 16 4 4 10 37 66 0
10 Hondsrug H1 18 13 3 4 11 39 64 0
11 Hardenberg H1 19 1 0 1 18 23 109 0
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 jun Steenwijk H1 14:45 uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 19 MEI 2019
Hardenberg H1 Zutphen H1 1-9
Ares H1 Leeuwarden H1 2-4
Steenwijk H1 Flevoland H1 2-4
Drienerlo H1 Oosterbeek H1 6-2
Westerduiven H1 Arnhem H1 5-0
ZONDAG 12 MEI 2019
Hondsrug H1 Hardenberg H1 3-0
Leeuwarden H1 Drienerlo H1 6-2
Flevoland H1 Zutphen H1 3-2
Oosterbeek H1 Westerduiven H1 2-1
Arnhem H1 Steenwijk H1 4-0
ZONDAG 5 MEI 2019
Westerduiven H1 Leeuwarden H1 3-3
Ares H1 Hondsrug H1 2-2
Drienerlo H1 PW H1 8-2
Hardenberg H1 Flevoland H1 1-5
VRIJDAG 3 MEI 2019
Steenwijk H1 Oosterbeek H1 5-4
DONDERDAG 2 MEI 2019
Zutphen H1 Arnhem H1 2-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Ares H1 Hardenberg H1 3-0
Arnhem H1 Flevoland H1 1-2
Hondsrug H1 Drienerlo H1 5-5
Leeuwarden H1 Steenwijk H1 4-1
Oosterbeek H1 Zutphen H1 3-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Flevoland H1 Oosterbeek H1 5-2
Hardenberg H1 Arnhem H1 4-5
Westerduiven H1 Hondsrug H1 5-0
Steenwijk H1 PW H1 3-2
Zutphen H1 Leeuwarden H1 0-2
Drienerlo H1 Ares H1 2-2
VRIJDAG 5 APRIL 2019
Steenwijk H1 Westerduiven H1 1-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Drienerlo H1 Hardenberg H1 6-2
PW H1 Zutphen H1 3-2
Hondsrug H1 Steenwijk H1 2-1
Oosterbeek H1 Arnhem H1 2-3
Ares H1 Westerduiven H1 1-7
Leeuwarden H1 Flevoland H1 5-4
ZONDAG 24 MAART 2019
Westerduiven H1 Drienerlo H1 2-6
Flevoland H1 PW H1 6-2
Hardenberg H1 Oosterbeek H1 1-7
Arnhem H1 Leeuwarden H1 3-2
Steenwijk H1 Ares H1 7-1
Zutphen H1 Hondsrug H1 3-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Ares H1 Zutphen H1 1-3
Leeuwarden H1 Oosterbeek H1 5-2
PW H1 Arnhem H1 1-3
Hondsrug H1 Flevoland H1 3-5
Westerduiven H1 Hardenberg H1 11-0
Drienerlo H1 Steenwijk H1 3-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Arnhem H1 Hondsrug H1 3-2
Oosterbeek H1 PW H1 7-3
Flevoland H1 Ares H1 4-2
Hardenberg H1 Leeuwarden H1 1-6
Drienerlo H1 Zutphen H1 1-2
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Oosterbeek H1 Hondsrug H1 6-5
Leeuwarden H1 PW H1 6-0
Flevoland H1 Drienerlo H1 1-0
Hardenberg H1 Steenwijk H1 1-5
Arnhem H1 Ares H1 2-2
Zutphen H1 Westerduiven H1 2-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Westerduiven H1 Flevoland H1 7-2
PW H1 Hardenberg H1 0-1
Hondsrug H1 Leeuwarden H1 1-2
Drienerlo H1 Arnhem H1 3-3
Steenwijk H1 Zutphen H1 2-0
Ares H1 Oosterbeek H1 0-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Zutphen H1 Hardenberg H1 4-1
Flevoland H1 Steenwijk H1 0-5
PW H1 Hondsrug H1 1-1
Leeuwarden H1 Ares H1 5-2
Arnhem H1 Westerduiven H1 1-4
Oosterbeek H1 Drienerlo H1 4-4
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Westerduiven H1 Oosterbeek H1 4-1
Steenwijk H1 Arnhem H1 4-5
Zutphen H1 Flevoland H1 3-2
Drienerlo H1 Leeuwarden H1 3-5
Ares H1 PW H1 3-1
Hardenberg H1 Hondsrug H1 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Leeuwarden H1 Westerduiven H1 2-4
Flevoland H1 Hardenberg H1 6-0
Hondsrug H1 Ares H1 1-2
Oosterbeek H1 Steenwijk H1 4-1
Arnhem H1 Zutphen H1 2-1
PW H1 Drienerlo H1 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Westerduiven H1 PW H1 7-0
Zutphen H1 Oosterbeek H1 2-1
Hardenberg H1 Ares H1 4-5
Flevoland H1 Arnhem H1 2-0
Drienerlo H1 Hondsrug H1 6-1
Steenwijk H1 Leeuwarden H1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Oosterbeek H1 Flevoland H1 3-3
Hondsrug H1 Westerduiven H1 0-5
PW H1 Steenwijk H1 0-3
Leeuwarden H1 Zutphen H1 4-0
Arnhem H1 Hardenberg H1 3-0
Ares H1 Drienerlo H1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Westerduiven H1 Ares H1 11-3
Hardenberg H1 Drienerlo H1 2-6
Arnhem H1 Oosterbeek H1 3-2
Flevoland H1 Leeuwarden H1 4-4
Zutphen H1 PW H1 2-0
Steenwijk H1 Hondsrug H1 5-3
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
PW H1 Flevoland H1 1-3
Drienerlo H1 Westerduiven H1 0-1
Oosterbeek H1 Hardenberg H1 5-1
Hondsrug H1 Zutphen H1 2-6
Ares H1 Steenwijk H1 4-2
Leeuwarden H1 Arnhem H1 4-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Oosterbeek H1 Leeuwarden H1 2-3
Zutphen H1 Ares H1 4-1
Hardenberg H1 Westerduiven H1 2-10
Flevoland H1 Hondsrug H1 4-1
Arnhem H1 PW H1 4-1
Steenwijk H1 Drienerlo H1 5-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Zutphen H1 Drienerlo H1 6-0
Westerduiven H1 Steenwijk H1 8-2
Hondsrug H1 Arnhem H1 3-2
PW H1 Oosterbeek H1 0-2
Leeuwarden H1 Hardenberg H1 8-0
Ares H1 Flevoland H1 3-3