header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Christy-Anne Meijer 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Chantal Gelderblom 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A1 Richard Gelderblom 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B2 Marijn Gelderblom 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Bart Olde Boerrigter 1 - D
17:00 - 18:00 Meisjes E61 Robert Prins 1 - A
17:00 - 18:00 Meisjes E81 Chantal Gelderblom 1 - C
17:00 - 18:00 Mixed E61 Mette Brink
Zoï Dijkhuis
1 - B
18:00 - 19:00 jongens E81 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B1 Christy-Anne Meijer 1 - AB
19:00 - 20:00 jongens C1 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
19:00 - 20:30 Trimhockey Christy-Anne Meijer 1 - B
19:00 - 20:30 Veterinnen A Christy-Anne Meijer 1 - A
20:00 - 21:00 Dames 1 Bart Olde Boerrigter 1 - C
20:00 - 21:00 Dames 2 Bart Olde Boerrigter 1 - D
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Aspiranten Akkelien Jellema 1 - C
16:30 - 17:30 Benjamins Lizé Dijkhuis
Vere Nij Bijvank
1 - B
16:30 - 17:30 Mixed F1 Mette Brink
Zoï Dijkhuis
1 - D
16:30 - 17:30 Rommelpotten Marieken Allema
Vibeke Allema
1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Marloes Seigers 1 - AB
18:30 - 19:15 Keepers
MD1, JE81,
ME81, ME61, MixE61
Trainingsgroep 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Marloes Seigers 1 - AB
19:15 - 20:00 Keepers
MC2,MC1,MB2,
JC1,MB1,MA1,H1,D1,D2
Trainingsgroep 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Marloes Seigers 1 - AB
20:00 - 21:00 Veteranen A Marijn Gelderblom 1 - CD
21:00 - 22:00 Heren 1 Marloes Seigers 1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Berjan de Graaf 1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E61 Robert Overweg 1 - A
17:00 - 18:00 Mixed E61 Marijn Gelderblom 1 - B
18:00 - 19:00 jongens E81 Berjan de Graaf
Robert Overweg
1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes E81 Marijn Gelderblom 1 - AB
19:00 - 20:00 jongens C1 Berjan de Graaf
Robert Overweg
1 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 18:45 Jongste Jeugd teams Trainingsgroep 1 - AB Marloes Seigers
18:00 - 19:00 Meisjes A1 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
18:45 - 19:30 Jongste Jeugd teams Trainingsgroep 1 - AB Marloes Seigers
19:00 - 20:30 Dames 2 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B1 Marloes Seigers 1 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 1 Marloes Seigers 1 - AB