header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes A1

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Richard Gelderblom
Trainer Bart Olde Boerrigter
Coach Richard Gelderblom
Contactpersoon Akkelien Jellema
Aankomende Speelronde
Thuis Uit Aanvang
Apeldoorn MA3 Ares MA4 17:45
Epe MA1 Meeuwen MA2 14:30
Flevoland MA3 Zwolle MA7 14:45
Hardenberg MA1 Nunspeet MA1 16:30
Mezen MA2 Meppel MA3 16:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Nunspeet MA1 11 30 11 0 0 61 5 3
2 Ares MA4 11 23 7 2 2 26 16 0
3 Apeldoorn MA3 11 22 7 1 3 33 12 0
4 Epe MA1 11 19 6 1 4 28 22 0
5 Meppel MA3 10 18 6 0 4 29 21 0
6 Mezen MA2 11 12 3 3 5 19 26 0
7 Flevoland MA3 11 10 3 1 7 17 33 0
8 Hardenberg MA1 11 8 2 2 7 17 26 0
9 Meeuwen MA2 11 8 2 2 7 10 30 0
10 Zwolle MA7 10 2 0 2 8 1 50 0
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 mei Nunspeet MA1 16:30 thuis - Veld 1
18 mei De Meeuwen MA2 14:45 uit
25 mei Meppeler HV MA3 15:30 thuis - Veld 1
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 13 APRIL 2019
Nunspeet MA1 Epe MA1 4-1
Flevoland MA3 Mezen MA2 2-2
Ares MA4 Hardenberg MA1 2-1
Meeuwen MA2 Meppel MA3 1-3
Zwolle MA7 Apeldoorn MA3 1-1
ZATERDAG 6 APRIL 2019
Meppel MA3 Nunspeet MA1 2-4
Apeldoorn MA3 Flevoland MA3 5-0
Epe MA1 Ares MA4 2-2
Mezen MA2 Meeuwen MA2 1-1
Hardenberg MA1 Zwolle MA7 6-0
ZATERDAG 30 MAART 2019
Meeuwen MA2 Nunspeet MA1 0-6
Mezen MA2 Apeldoorn MA3 2-3
Epe MA1 Zwolle MA7 8-0
Meppel MA3 Ares MA4 3-2
Hardenberg MA1 Flevoland MA3 1-2
ZATERDAG 23 MAART 2019
Flevoland MA3 Epe MA1 1-2
Nunspeet MA1 Mezen MA2 7-0
Ares MA4 Meeuwen MA2 5-1
Apeldoorn MA3 Hardenberg MA1 4-1
ZATERDAG 16 MAART 2019
Epe MA1 Apeldoorn MA3 2-1
Meeuwen MA2 Zwolle MA7 2-0
Meppel MA3 Flevoland MA3 6-3
Nunspeet MA1 Ares MA4 4-0
Hardenberg MA1 Mezen MA2 1-2
ZATERDAG 9 MAART 2019
Apeldoorn MA3 Meppel MA3 3-0
Mezen MA2 Ares MA4 1-2
Zwolle MA7 Nunspeet MA1 0-15
Hardenberg MA1 Epe MA1 2-3
Flevoland MA3 Meeuwen MA2 2-1
ZATERDAG 1 DECEMBER 2018
Apeldoorn MA3 Nunspeet MA1 0-3
Hardenberg MA1 Meeuwen MA2 1-0
ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018
Ares MA4 Zwolle MA7 5-0
Nunspeet MA1 Flevoland MA3 6-0
Meppel MA3 Hardenberg MA1 5-2
Epe MA1 Mezen MA2 3-2
Meeuwen MA2 Apeldoorn MA3 1-6
DONDERDAG 22 NOVEMBER 2018
Nunspeet MA1 Meppel MA3 3-2
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2018
Flevoland MA3 Ares MA4 1-2
Mezen MA2 Zwolle MA7 3-0
Epe MA1 Meppel MA3 1-3
ZATERDAG 10 NOVEMBER 2018
Zwolle MA7 Flevoland MA3 0-4
Meppel MA3 Mezen MA2 5-1
Meeuwen MA2 Epe MA1 1-5
Ares MA4 Apeldoorn MA3 1-0
Nunspeet MA1 Hardenberg MA1 6-0
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2018
Mezen MA2 Flevoland MA3 4-1
Epe MA1 Nunspeet MA1 0-3
Hardenberg MA1 Ares MA4 2-2
Meppel MA3 Meeuwen MA2 0-1
Apeldoorn MA3 Zwolle MA7 6-0
DINSDAG 30 OKTOBER 2018
Ares MA4 Epe MA1 3-1
ZATERDAG 27 OKTOBER 2018
Zwolle MA7 Hardenberg MA1 0-0
Meeuwen MA2 Mezen MA2 1-1
Flevoland MA3 Apeldoorn MA3 1-4