header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Bart Olde Boerrigter
Coach Reinout Stephanus
Aanvoerder Manon Heidotting
Contactpersoon Akkelien Jellema
Aankomende Speelronde
Thuis Uit Aanvang
Drienerlo D3 Avanti D2 (O) 12:45
Drienerlo D4 Bully D5 11:15
EHV D5 Hardenberg D2 (O) 16:15
Twente D5 Avanti D3 13:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Avanti D3 17 40 13 1 3 54 20 0
2 Avanti D2 17 38 12 2 3 53 14 0
3 Hardenberg D2 17 30 9 3 5 46 21 0
4 Drienerlo D4 17 27 8 3 6 30 27 0
5 Twente D5 17 25 7 4 6 32 37 0
6 EHV D5 17 20 6 2 9 37 33 0
7 Bully D5 17 14 4 2 11 29 45 0
8 Drienerlo D3 17 1 0 1 16 4 88 0
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mei EHV Enschede D5 16:15 uit
19 mei WMHC Avanti D3 12:45 uit
26 mei O.H.C. Bully D5 12:30 thuis - Veld 1
2 jun WMHC Avanti D2 12:45 uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 14 APRIL 2019
Hardenberg D2 (O) Twente D5 1-3
Avanti D2 (O) EHV D5 2-3
Bully D5 Drienerlo D3 4-0
Avanti D3 Drienerlo D4 3-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Drienerlo D4 Hardenberg D2 (O) 3-1
EHV D5 Twente D5 0-2
Drienerlo D3 Avanti D3 0-6
Avanti D2 (O) Bully D5 3-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Hardenberg D2 (O) Drienerlo D3 4-1
Bully D5 EHV D5 3-6
Twente D5 Drienerlo D4 2-1
Avanti D3 Avanti D2 (O) 1-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Drienerlo D4 EHV D5 1-0
Hardenberg D2 (O) Avanti D2 (O) 1-3
Twente D5 Drienerlo D3 4-0
Avanti D3 Bully D5 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
Avanti D2 (O) Twente D5 5-1
Drienerlo D3 Drienerlo D4 0-5
Bully D5 Hardenberg D2 (O) 1-1
EHV D5 Avanti D3 0-2
ZONDAG 10 MAART 2019
EHV D5 Drienerlo D3 6-0
Twente D5 Bully D5 2-2
Drienerlo D4 Avanti D2 (O) 0-3
Hardenberg D2 (O) Avanti D3 5-0
ZONDAG 3 MAART 2019
Bully D5 Drienerlo D4 0-1
Hardenberg D2 (O) EHV D5 3-0
Avanti D2 (O) Drienerlo D3 4-0
DINSDAG 26 FEBRUARI 2019
Avanti D3 Twente D5 2-0
ZONDAG 2 DECEMBER 2018
Avanti D3 Drienerlo D3 12-0
Hardenberg D2 (O) Bully D5 2-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Drienerlo D4 Avanti D3 1-1
Twente D5 Hardenberg D2 (O) 0-3
EHV D5 Avanti D2 (O) 1-1
Drienerlo D3 Bully D5 0-5
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Bully D5 Avanti D2 (O) 1-6
Twente D5 EHV D5 1-6
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Drienerlo D4 Twente D5 1-1
Drienerlo D3 Hardenberg D2 (O) 0-5
Avanti D2 (O) Avanti D3 1-2
EHV D5 Bully D5 6-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Avanti D2 (O) Hardenberg D2 (O) 0-0
EHV D5 Drienerlo D4 0-2
Drienerlo D3 Twente D5 2-2
Bully D5 Avanti D3 1-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Avanti D3 EHV D5 5-1
Twente D5 Avanti D2 (O) 1-6
Drienerlo D4 Drienerlo D3 3-0
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hardenberg D2 (O) Drienerlo D4 2-3
Bully D5 Drienerlo D3 7-0
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Avanti D2 (O) Drienerlo D4 3-1
Bully D5 Twente D5 0-3
Avanti D3 Hardenberg D2 (O) 2-4
Drienerlo D3 EHV D5 0-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
EHV D5 Hardenberg D2 (O) 1-4
Twente D5 Avanti D3 1-4
Drienerlo D4 Bully D5 3-0
Drienerlo D3 Avanti D2 (O) 1-5
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Avanti D3 Drienerlo D4 4-0
Hardenberg D2 (O) Twente D5 1-2
Avanti D2 (O) EHV D5 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Avanti D2 (O) Bully D5 6-0
EHV D5 Twente D5 2-2
Drienerlo D3 Avanti D3 0-5
Drienerlo D4 Hardenberg D2 (O) 2-2
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Twente D5 Drienerlo D4 5-1
Bully D5 EHV D5 3-1
Avanti D3 Avanti D2 (O) 0-3
Hardenberg D2 (O) Drienerlo D3 7-0