header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Dames 2

Ondersteuning
Functie Naam
Trainer Christiaan Hoek
Trainer Karsten Roelfsema
Coach Karsten Roelfsema
Coach Peter Verlaan
Aanvoerder Manon Heidotting
Aanvoerder Joyce Veneberg
Aankomende Speelronde
Thuis Uit Aanvang
Flevoland D3 Twente D4 12:45
Twente D5 Twello D1 15:00
Zwolle D10 Hardenberg D2 (O) 11:00
Stand
Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Flevoland D3 9 23 7 2 0 31 8 0
2 Twello D1 9 20 6 2 1 29 7 0
3 Twente D5 9 12 3 3 3 16 24 0
4 Twente D4 9 11 3 2 4 10 14 0
5 Hardenberg D2 9 5 1 2 6 6 24 0
6 Zwolle D10 9 4 1 1 7 11 26 0
Wedstrijden
Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov HC Zwolle D10 11:00 uit
8 mrt Voorster Hockeyclub Twello D1 n.n.b uit
15 mrt Flevoland D3 n.n.b thuis
22 mrt Hockey Club Twente D4 n.n.b uit
29 mrt Hockey Club Twente D5 n.n.b uit
5 apr HC Zwolle D10 n.n.b thuis
19 apr Voorster Hockeyclub Twello D1 n.n.b thuis
10 mei Flevoland D3 n.n.b uit
17 mei Hockey Club Twente D4 n.n.b thuis
24 mei Hockey Club Twente D5 n.n.b thuis
7 jun HC Zwolle D10 n.n.b uit
Uitslagen
Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Twello D1 Flevoland D3 1-1
Twente D4 Zwolle D10 1-1
Hardenberg D2 (O) Twente D5 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D10 Twello D1 0-2
Flevoland D3 Twente D5 6-1
Hardenberg D2 (O) Twente D4 1-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Twello D1 Twente D4 0-1
Twente D5 Zwolle D10 3-2
Flevoland D3 Hardenberg D2 (O) 3-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hardenberg D2 (O) Twello D1 2-8
Twente D4 Twente D5 2-2
Zwolle D10 Flevoland D3 3-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Twello D1 Twente D5 4-0
Twente D4 Flevoland D3 1-2
Hardenberg D2 (O) Zwolle D10 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Flevoland D3 Twello D1 2-2
Zwolle D10 Twente D4 1-3
Twente D5 Hardenberg D2 (O) 2-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Twente D4 Hardenberg D2 (O) 1-0
Twente D5 Flevoland D3 0-5
Twello D1 Zwolle D10 6-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hardenberg D2 (O) Flevoland D3 0-5
Zwolle D10 Twente D5 2-4
Twente D4 Twello D1 1-4
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Twente D5 Twente D4 3-0
Twello D1 Hardenberg D2 (O) 2-0
Flevoland D3 Zwolle D10 3-0