header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Deze week

Agenda

zaterdag 4-1 t/m 4-12-2020
19:00 - 22:00

Bardienst

Het barrooster is op het moment nog leeg

Wedstrijdschema

zondag 19-1-2020
Sporthal De Beek Hardenberg
Zaalwacht
12:30 - 14:45
Susan Leideman
12:30 - 14:45
Lieke Brink
14:30 - 16:30
Yara Verbeek
14:30 - 16:30
Sophie Muis
16:15 - 18:15
Norah Kruithof
16:15 - 18:15
Rosalie Warmer
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes C1z - Ommen MC2
 
13:00
Scheidsrechters: Richard Gelderblom en Jan KoopmansLotte de Held
Hattem MC2 - Coevorden MC1
 
13:50
Scheidsrechters: Lotte de Held en Jan Koopmans
Ommen MC2 - HCHN MC2
 
14:40
Scheidsrechters: Lizé Dijkhuis en Marien Deuten
Dalfsen MC2 - Hattem MC2
 
15:30
Scheidsrechters: Lizé Dijkhuis en Marien Deuten
HCHN MC2 - Coevorden MC1
 
16:20
Scheidsrechters: Jaurik Roelfsema en Alwin Prenger
Meisjes C1z - Dalfsen MC2
 
17:10
Bargeres
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes A2z - Coevorden MA1
 
14:30
Meisjes A2z - Hoogeveen MA2
 
17:00
De Sypel
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes B2z - Kampen MB2
 
10:20
Meisjes B2z - Epe MB3
 
12:00
De Trefkoele
Wedstrijd
 
Aanvang
Jongens B1z - Twello JB1
 
15:35
Jongens B1z - Deventer JB2
 
18:05
Hal MHC Apeldoorn Wegener terrein
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes D2z - Mezen MD4
 
12:50
Meisjes D2z - Upward MD8
 
11:10
HockeyDome MHC Leeuwarden
Wedstrijd
 
Aanvang
Dames 1z - HVA D1
 
17:00
Dames 1z - Leeuwarden D1
 
15:20
Swaneburg
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes D1z - Ares MD6
 
15:35
Meisjes D1z - Emmen MD3
 
18:05
zondag 26-1-2020
Sporthal De Beek Hardenberg
Zaalwacht
09:00 - 11:15
Nikki Postema
09:00 - 11:15
Caithlyn Boeve
11:00 - 13:00
Bente Bouwman
11:00 - 13:00
Elise Kemkes
12:45 - 14:45
Manon Meulenkamp
12:45 - 14:45
Nynette Veneman
14:15 - 16:15
Lisa Amsink
14:15 - 16:15
Myrthe Heijdeman
16:00 - 18:00
Amaya Crofts
16:00 - 18:00
Jarell Smid
17:45 - 19:45
Indy Slot
17:45 - 19:45
Maroushka Top
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes B2z - Mezen MB3
 
09:30
Scheidsrechters: Jannick Muis en Ruud Vogelaar
Kampen MB2 - Hattem MB2
 
10:20
Scheidsrechters: Ruud Vogelaar en Jannick Muis
Ommen MB2 - Mezen MB3
 
11:10
Scheidsrechters: Wiljon de Weerd en Frank Nijeboer
Epe MB3 - Kampen MB2
 
12:00
Scheidsrechters: Frank Nijeboer en Wiljon de Weerd
Hattem MB2 - Ommen MB2
 
12:50
Scheidsrechters: Jan Koopmans en Alwin Prenger
Meisjes B2z - Epe MB3
 
13:40
Scheidsrechters: Alwin Prenger en Jan Koopmans
Meisjes A1z - Oosterbeek MA4
 
14:30
Scheidsrechters: Wilfred Eekma en Ivan Eekma
Deventer MA3 - HCHN MA2
 
15:20
Scheidsrechters: Ivan Eekma en Wilfred Eekma
Oosterbeek MA4 - Apeldoorn MA3
 
16:10
Scheidsrechters: Corné Langbroek en Marijn Gelderblom
Dieren MA2 - Deventer MA3
 
17:00
Scheidsrechters: Corné Langbroek en Marijn Gelderblom
HCHN MA2 - Apeldoorn MA3
 
17:50
Scheidsrechters: Richard Gelderblom en Gerald Hulzebosch
Meisjes A1z - Dieren MA2
 
18:40
Scheidsrechters: Richard Gelderblom en Gerald Hulzebosch
De Zwet
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes B1z - Groningen MB6
 
16:10
Meisjes B1z - Hondsrug MB2
 
17:50
HockeyDome MHC Leeuwarden
Wedstrijd
 
Aanvang
Dames 1z - Daring D1
 
14:00
Dames 1z - Graspiepers D1
 
15:40
Middelzee
Wedstrijd
 
Aanvang
Meisjes A2z - Sneek MA2
 
15:20
Meisjes A2z - Emmen MA3
 
17:00
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten