header1.jpg
 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens E81 Robert Overweg 1 - B
17:00 - 18:00 Meisjes E62 Richard Eikens 1 - C
17:00 - 18:00 Meisjes E82 Chantal Gelderblom 1 - A
17:00 - 18:00 Mixed E61 Marijn Gelderblom 1 - D
18:00 - 19:00 Jongens C1 Marijn Gelderblom 1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes E81 Robert Overweg 1 - CD
19:00 - 20:00 Jongens A1 Martijn de Bondt 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Marijn Gelderblom 1 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Marloes Seigers 1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Berjan de Graaf 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Marloes Seigers 1 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Marloes Seigers 1 - AB
19:00 - 20:30 Trimhockey 1 - D
19:00 - 20:30 Veterinnen A 1 - C
20:00 - 21:00 Dames 1 Marloes Seigers 1 - B
20:00 - 21:00 Meisjes A1 Marloes Seigers 1 - A
21:00 - 22:00 Heren 1 Marloes Seigers 1 - A
21:00 - 22:00 Heren 2 Marloes Seigers 1 - B
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Aspiranten 1 - CD
16:30 - 17:30 Benjamins Akkelien Jellema
Lizé Dijkhuis
Marieken Allema
Vere Nij Bijvank
Vibeke Allema
1 - CD
16:30 - 17:30 Mixed F1 Mette Brink
Zoï Dijkhuis
1 - B
16:30 - 17:00 Rommelpotten Marieken Allema
Vibeke Allema
1 - A
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Marnix Botter
Marijn Gelderblom
1 - AB
18:30 - 19:15 Keepers
JC1, MD1, JE81,
ME81, ME61, ME62, MixE61
Trainingsgroep 1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Melanie Luinge 1 - AB
19:15 - 20:00 Keepers
MC2,MC1,MB2,
MB1,MA1,JA1,H1,H2,D1,D2
Trainingsgroep 1 - CD
20:00 - 21:30 Dames 2 Jeroen Prins
Richard Gelderblom
1
20:00 - 21:30 Veteranen A 1
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens E81 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes E62 Bart Olde Boerrigter
Berjan de Graaf
1 - B
16:30 - 17:30 Mixed E61 Bart Olde Boerrigter
Chantal Gelderblom
1 - A
17:30 - 18:30 Meisjes D1 Bart Olde Boerrigter
Berjan de Graaf
1 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes E82 Bart Olde Boerrigter
Chantal Gelderblom
1 - AB
18:30 - 19:30 Jongens C1 Bart Olde Boerrigter
Marijn Gelderblom
1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes E81 Bart Olde Boerrigter
Berjan de Graaf
1 - AB
19:30 - 20:30 Jongens A1 Bart Olde Boerrigter 1 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A1 Richard Gelderblom 1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Christy-Anne Meijer 1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C2 Marloes Seigers 1 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 Marloes Seigers 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 Marloes Seigers 1 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Jeroen Prins 1 - CD